Wellness Waking up

Etapy Twojej przygody ze zdrowym stylem życia

Przygotowanie do 1 sesji
Well Test Full Version
Chcę Cię lepiej poznać i zrozumieć, dlatego przygotowałam dla Ciebie pełną wersję Well Testu dotyczącą Twoich specyficznych potrzeb i nawyków. Jego wypełnienie pozwoli zarówno Tobie jak i mnie przygotować się do naszej sesji. Dzięki temu wykorzystasz konsultację w pełni.
Przygotowanie do 1 sesji
Przed 1 sesją
Zaplanuj konsultację
Po wypełnieniu i odesłaniu Well Testu będziesz mógł(a) zaplanować konsultację w optymalnym dla Ciebie terminie. Najlepiej takim, w którym będziesz mógł(a) poświęcić 1,5 godziny tylko dla siebie. Aby bez pośpiechu przygotować się do sesji oraz komfortowo porozmawiać.
Przed 1 sesją
Podczas sesji
Sesja wprowadzajaca on-line
W trakcie konsultacji wspólnie opracujemy Twój Wellness Plan dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, stopnia gotowości do wprowadzenia pozytywnych zmiany oraz rezultatu, jaki chcesz osiągnąć. Pomogę Ci również przygotować się do jego realizacji.
Podczas sesji
Po 1 sesji
Twój Wellness Palnner
Po konsultacji otrzymasz Twój Wellness Palnner zawierający esencję najlepszych dla Ciebie sposobów do świadomego wprowadzania pozytywnych zmian sprzyjających zdrowiu i długowieczności. Ułatwi Ci on dokonywanie zdrowych wyborów i wyrobienie nowych pozytywnych nawyków.
Po 1 sesji
Podczas drugiej sesji
Sesja on-line
Po około 14 dniach spotkamy się na 2 konsultacji. W jej trakcie będziemy omawiać realizację Twojego Wellness Planu oraz weryfikować Twoje aktualne potrzeby. Będziemy rónież udoskonalać Twój Plan, tak aby przyniósł Ci jak najwięcej korzyści podczas Twojej indywidualnej pracy w kolejnych miesiącach.
Podczas drugiej sesji
Przez miesiąc
Wsparcie i motywacja
Będę Cię wspierać wysyłając raz w tygodniu inspirujące wskazówki. Aby zwiększyć Twoją motywację i zaangażowanie będziesz otrzymywać również praktyczne porady, pomagające podążać wytyczoną przez Ciebie drogą. Dzięki temu znacząco wzrośnie Twoja szansa na utrzymanie dobrych nawyków.
Przez miesiąc
Przez miesiąc
Konsultacje e-mail
W trakcie programu będziesz mieć również możliwość 2 dodatkowych konsultacji drogą mailową. Warto z nich skorzystać, gdy będziesz potrzebować dodatkowej rozmowy lub wsparcia. W momentach, w których będziesz chcieć podzielić się swoimi sukcesami, doświadczeniami i nowymi pomysłami.
Przez miesiąc

Ten miesiąc to będzie wspaniały, twórczy czas dla Ciebie. Będziesz odkrywać Twoje potrzeby i eksperymentować z nowymi doświadczeniami, będziesz również uczyć się świadomie dbać o siebie. Wszystko po to aby odnaleźć Twoją drogę do wellness
i zacząć troszczyć się o siebie jak o najlepszego przyjaciela.

Przeżyj każdy dzień w dobrej formie i w Twoim najlepszym stylu za mniej niż 20 zł

600 zł