Wellness Transformation

Etapy Twojej przygody ze zdrowym stylem życia

Przygotowaie do programu
Well Test Full Version
Chcę Cię lepiej poznać i zrozumieć, dlatego przygotowałam dla Ciebie pełną wersję Well Testu dotyczącą Twoich specyficznych potrzeb i nawyków. Jego wypełnienie pozwoli zarówno Tobie jak i mnie przygotować się do naszej sesji. Dzięki temu wykorzystasz konsultację w pełni.
Przygotowaie do programu
Przed 1 sesją
Zaplanuj konsultację
Po wypełnieniu i odesłaniu Well Testu będziesz mógł(a) zaplanować konsultację w optymalnym dla Ciebie terminie. Najlepiej takim, w którym będziesz mógł(a) poświęcić 1,5 godziny tylko dla siebie. Aby bez pośpiechu przygotować się do sesji oraz komfortowo porozmawiać.
Przed 1 sesją
Podczas 1 sesji
Sesja wprowadzająca on-line
W trakcie pierwszej, 60-minutowej konsultacji wspólnie opracujemy Twój Wellness Plan dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, stopnia gotowości do wprowadzenia pozytywnych zmiany oraz rezultatu, jaki chcesz osiągnąć. Pomogę Ci również przygotować się do jego realizacji.
Podczas 1 sesji
Po 1 sesji
Twój Wellness Palnner
Po konsultacji otrzymasz Twój Wellness Palnner zawierający esencję najlepszych dla Ciebie sposobów do świadomego wprowadzania pozytywnych zmian sprzyjających zdrowiu i długowieczności. Ułatwi Ci on dokonywanie zdrowych wyborów i wyrobienie nowych pozytywnych nawyków.
Po 1 sesji
Podczas kolejnyh sesji
Cztery sesje on-line
Co około dwa tygodnie bedziemy się spotkć na 45-min. sesjach. W ich trakcie będziemy omawiać realizację Twojego Wellness Planu oraz weryfikować Twoje aktualne potrzeby. Będziemy rónież udoskonalać Twój Plan w taki sposób, aby przyniósł Ci jak najwięcej korzyści podczas kolejnych tygodni.
Podczas kolejnyh sesji
W trakcie trwania programu
Wsparcie i motywacja
Będę Cię wspierać wysyłając raz w tygodniu inspirujące wskazówki. Aby zwiększyć Twoją motywację i zaangażowanie będziesz otrzymywać również praktyczne porady, pomagające podążać wytyczoną przez Ciebie drogą. Dzięki temu znacząco wzrośnie Twoja szansa na utrzymanie dobrych nawyków.
W trakcie trwania programu
Przez 4 miesiące
Konsultacje e-mail
W ciągu trwania programu będziesz mieć również nieograniczoną możliwość konsultacji drogą mailową. Warto z nich skorzystać, gdy będziesz potrzebować dodatkowego wsparcia. W momentach, w których będziesz chcieć podzielić się swoimi sukcesami, doświadczeniami i nowymi pomysłami.
Przez 4 miesiące
Na zakończenie programu
Sesja zamykająca on-line
Podczas ostatniej sesji wspólnie podsumujemy Twoją kilku miesięczną pracę nad poprawą Twojej witalności i dobrego samopoczucia. Pomogę Cię również przygotować się do samodzielnej kontynuacji Twojej przygody ze zdrowym stylem życia, abyś mógł(a) nadal się rozwijać w Twoim najlepszym stylu.
Na zakończenie programu

Te cztery miesiące to będzie wspaniały, twórczy czas dla Ciebie. Będziesz odkrywać Twoje potrzeby i eksperymentować z nowymi doświadczeniami, będziesz również uczyć się świadomie dbać o siebie. Wszystko po to aby odnaleźć Twoją drogę do wellness i zacząć troszczyć się o siebie jak o najlepszego przyjaciela.

Przeżyj każdy dzień w dobrej formie i w Twoim najlepszym stylu za mniej niż 9 zł dziennie  na miesiąc

1000 zł