Wellness Inspiration

Etapy Twojej przygody ze zdrowym stylem życia

Przygotowanie do sesji
Well Test Full Version
Chcę Cię lepiej poznać i zrozumieć, dlatego przygotowałam dla Ciebie pełną wersję Well Testu dotyczącą Twoich specyficznych potrzeb i nawyków. Jego wypełnienie pozwoli zarówno Tobie jak i mnie przygotować się do naszej sesji. Dzięki temu wykorzystasz konsultację w pełni.
Przygotowanie do sesji
Przed sesją
Zaplanuj konsultację
Po wypełnieniu i odesłaniu Well Testu będziesz mógł(a) zaplanować konsultację w optymalnym dla Ciebie terminie. Najlepiej takim, w którym będziesz mógł(a) poświęcić 1,5 godziny tylko dla siebie. Aby bez pośpiechu przygotować się do sesji oraz komfortowo porozmawiać.
Przed sesją
Podczas sesji
Sesja on-line
W trakcie 60-minutowej konsultacji wspólnie opracujemy Twój Wellness Plan dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, stopnia gotowości do wprowadzenia pozytywnych zmiany oraz rezultatu, jaki chcesz osiągnąć. Pomogę Ci również przygotować się do jego realizacji.
Podczas sesji
Po sesji
Twój Wellness Palnner
Po konsultacji otrzymasz Twój Wellness Palnner zawierający esencję najlepszych dla Ciebie sposobów do świadomego wprowadzania pozytywnych zmian sprzyjających zdrowiu i długowieczności. Ułatwi Ci on dokonywanie zdrowych wyborów i wyrobienie nowych pozytywnych nawyków.
Po sesji

Przeżyj każdy dzień w dobrej formie i w Twoim najlepszym stylu za mniej niż 12 zł

350 zł